CoDe 09

Türkçe rapin en güzel yeri

!!!!!.....2 New Track Online.....!!!!!!

  Killa Hakan & Ceza & Gekko-Rap game

  Paylaş
  avatar
  AngeRush
  Admin

  Killa Hakan & Ceza & Gekko-Rap game

  Mesaj  AngeRush Bir Çarş. Nis. 08, 2009 8:42 pm

  Killa hakan rap game feat. Ceza & Gekko)


  Killa hakan
  Yollar karanlık karanlıktan kurtulup geldik her taraf karışık karışıkta yabancı bir eldik şimdi flowlar yerinde hemde so fresh cool gel yanıma yaklaş sokul usul usul rap dedik yürüdü kavga karda kışta buzdu bizi çekemeyenler önce konuştu sonra sustu kustur şans gülem boş kaldı nargilem dem dem lem bu bir hip hop game hiç hip hop u sevmesen sen böyle neolcan hırçın sulardan korkuyon ama durgun sularda boğulcan seçtim bu yolu herden hep kapalıydı perdem gangster alemine bikere düş kafan s.k.l.r dertten ???? fıght tan kaçana yuhhh bişey diyen varsa ich fick dich ???? işte Türkçe style bak uçar fly ceza killa gekko geldi yerden yana kay bak işte flow bu aç dinle beati e ozaman ne demek lazım killa in the city baygın baygın bakarsın çünkü için açılır birden yatamıyodun önceleri öfken ve sinirden

  Nakarat
  Killa ve ceza gekko damardan harbi ghetto budur işte rap game ustalar hep ?? şampanya burada yeni kampanya abe bizde hergün ???

  Ceza
  Takıldı maskeler operasyonda gençler hepsi 36 34 kontrol altındadır tamam emin ellerde rap şuan burada ceza ve killa hakan g.tü kalkanların g.tü indi burda asayişse berkemal mekan şu anda kreuzberg her köşede asker altı parklarla değil raplerimle gider sinirler gekko akşit de gelir ve burada 4 ?? çileden çıkartma bizi yoksa sonra ne olur bilirler vuran biziz en önde biz duran biziz yerinde saymayan yerinde kalmayan biziz velakin engellenmişiz kafesleri kıran biziz alevleyen her ortamı ve burada sahneleri yakıp yıkan biziz e yooo serap görüp hayal kuranlar zannedip hesap yapanlar boş gezip kitap yazanlar aşka gelip kırkında azanlar taş kafayla akıl verenler man kafayla ??? 3 paraya adam satar konuşmaktan da aciz keşmekeş dolup taşar mutanta doğru gidişat dengesizlik her tarafta ve de herkes biraz perişan etrafımız sarılmış bir de hendekler kazılmış gözlerimde güneş parlar biz hazırız düşman ağlıyor�.

  Nakarat
  Killa ve ceza gekko damardan harbi gheddo budur işte rap game ustalar hep ?? şampanya burada yeni kampanya abe bizde hergün ???

  Gekko

  Al bi fırttan çek beni herkes beni bekledi rakip önümde titredi düşman şimdi çek beni rapinde üzünmeyeni mk ty?? ??? ??? direk mahallemin sokağından çek çik sayemizde Türkçe rap ilerleyecek düzgünce hep al sana bir şey sol yanında ingilizce rec çrek çrek dağıttım teke tek seni bağırttım ulaşamazsın yep yep bu bu konuda hep dağıttı ben hep vardım bu dinlediğin come back değil yapıcak tek tük iş vardı iş verende yeraltı sıkıldım çıktım baktım kafileni ??? çaktım işi bilen kim varsa yüreğini yaktım buna saygı saygı göstermeyeni bu çite göğüs germeyeni gekko ci bildiği sakat köşede serseri benim bildiğim henüz ??? mc ermedi hırsılıyım ve inatçıyım ben kupamı elimden vermedim


  Nakarat
  Killa ve ceza gekko damardan harbi gheddo budur işte rap game ustalar hep ?? şampanya burada yeni kampanya abe bizde hergün ???

   Forum Saati Cuma Şub. 23, 2018 10:05 am